فناوری‌های نوین سیحا

تیم سیحا با تجربه‌ی بیش از یک دهه فعالیت اعضای تیم در حوزه‌‌های وب، اپلیکیشن، موبایل اپلیکیشن، شبکه، امنیت، سرور، مشاوره مارکتینگ و استراتژی، مهندسی رسانه‌های اجتماعی، سئو، تحلیل و استقرار سیستم، مدیریت پروژه، تولید و راه‌اندازی سرویس‌های یکپارچه و متمرکز، پشتیانی فناوری و شبکه، تلفن‌های مبتنی بر IP، دوربین‌‌های امنیتی و ده‌ها مورد دیگر، خدمات خود را تحت فعالیت‌های تیمی به صورت یکپارچه به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

ارائه خدمات به‌صورت یکپارچه، علاوه بر کاهش هزینه‌های کارفرما منجر به توسعه سریع‌، بهتر و پشتیبانی متمرکز می‌گردد، که این خود از جهت ارتباط با پیمانکاران متعدد باعث از بین بردن سردرگمی‌‌های کارفرما می‌گردد.

برای چیزایی که برای ساختن هست!

سیحا، یک استارتاپ جهانی با راه‌حل‌های جدید

اینکه سیحا یک برند جهانیه یک شعار نیست، ما فقط بر اساس مشتریان داخلی و خارجیمون ادعای جهانی بودن نمی‌کنیم، ما بر اساس خدماتی که ارائه می‌دیم برای رقابت کردن اومدیم.

تلاش کردیم محصولاتی آماده کنیم که در سطح جهانی آماده رقابت کردن باشن. پشت هر سرویس و هر محصول سیحا یک تفکری نهفته است که این انحصاری فقط برای سیحاعه.

مدیریت پروژه

تمام خدمات سیحا به صورت مدیریت پروژه ای اجرا می‌شه، این باعث میشه هر پروژه‌ای مدیر خودش رو داشته باشه، کارهاش صحیح انجام بشه و همه چیز آنتایم و سر وقت تحویل داده بشه.

کار تیمی

وقتی یکی از خدمات سیحا رو سفارش میدی، یه تیم پشت اون کار میاد، این یعنی نفرات بیشتر، تخصص قوی تر، تجربه بالاتر و کلی اتفاقات مثبت دیگه، روحیه انجام کارها به صورت تیمی، بهره‌وری و عملکرد سیحارو ده‌ها برابر کرده.

تخصص و تجربه

تیم سیحا تشکیل شده از افراد متخصص و دانش‌آموخته‌های بهترین دانشگاه‌ هاست، این وقتی خیلی چشم نوازتر می‌شه که بدونیم چند دهه تجربه موفق اعضای تیم نتیجش تولید شاهکارهایی میشه که ما بهش میگیم خدمات سیحا.

پشتیبانی دقیق

خدمات سیحا تضمین شده است، ما اومدیم تا ابد از خدماتی که ارائه میدیم پشتیبانی کنیم، به صورت ۲۴ ساعته پاسخگو هستیم و آماده‌ایم تا رفع کامل درخواست کنارتون باشیم چون اعتقاد داریم، پشتیبانی به معنای فقط پاسخگویی نیست.

نیاز به دریافت مشاوره‌ داری؟

ما منتظر ارتباط با شما هستیم.

اسکرول به بالا