درباره ما

فناوری‌های نوین سیحا

تکامل در مسیر ابرها

تاریخچه ما

ما سیحا هستیم که عمده فعالیتمون در حوزه فناوری و ارتباطات هست. بعد از چند سال فعالیت در تاریخ  ۱۳۹۱/۱۲/۲۷ با شرکت حقوقی گسترش نرم افزاری آیریک تا امروز به صورت رسمی کار خودمون رو ادامه دادیم.

رویکرد و اهداف

ارائه خدمات یکپارچه به کسب و کارها مخصوصا کسب و کارهایی با اندازه کوچک و متوسط جزو اهداف اصلی ما در سیحا است. برای این موضوع ایجاد خدمات به روز و با کیفیت بسیار بالا و ارائه آن با قیمت‌های مناسب در دستور کار ما قرار گرفته است.
رویکرد، راه حل و ایده ما برای حفظ و جلب رضایت مشتری، ارائه مشاوره دقیق و پشتیبانی شبانه روزی است.

چشم انداز سیحا

چشم انداز گروه سیحا استفاده از تمام ظرفیت‌ها برای ایجاد سرویس‌های یکپارچه و تنوع بخشی مستمر محصولات و خدمات با تکیه بر استانداردهای جهانی و ارائه بی نقص آن به تمامی کسب و کارهای ایران و ایجاد روابط بین المللی است.

ماموریت سیحا

گروه سیحا با ارائه خدمات به روز و یکپارچه تلاش می‌کند از طریق ارزش آفرینی و افزایش مزیت‌های رقابتی، حداکثر میزان رضایت مندی مشتریان را کسب نماید.

اهداف کلان

پشتیبانی و توسعه خدمات ارائه شده به مشتریان فعلی، افزایش ارزش مارکت با تنوع بخشی و توسعه محصولات و خدمات، توسعه مستمر و افزایش کیفیت و بهره وری

ارزش‌های سازمانی

پشتیبانی دائم از خدمات ارائه شده، ایجاد خلاقیت، نوآوری و دانش نیروی انسانی، شایسته سالاری در تمام سطوح، رعایت حریم خصوصی و حفظ کرامت انسانی، تعهد به جلب اعتماد ذی‌نفعان با پایبندی به اصول سازمان

برای چیزایی که می‌شه ساخت

سیحا

یک استارتاپ جهانی

با راه‌حل‌های جدید

تلاش کردیم محصولاتی آماده کنیم و به نحوی خدمات ارائه بدیم که در سطح جهانی آماده رقابت کردن باشیم. پشت هر سرویس و هر محصول سیحا یک تفکری وجود داره که انحصاری فقط برای سیحا است.

مدیریت پروژه

تمام خدمات سیحا به صورت مدیریت پروژه ای اجرا می‌شه، این باعث میشه هر پروژه‌ای مدیر خودش رو داشته باشه، کارهاش صحیح انجام بشه و همه چیز آنتایم و سر وقت تحویل داده بشه.

کار تیمی

وقتی یکی از خدمات سیحا رو سفارش میدی، یه تیم پشت اون کار میاد، این یعنی نفرات بیشتر، تخصص قوی تر، تجربه بالاتر و کلی اتفاقات مثبت دیگه، روحیه انجام کارها به صورت تیمی، بهره‌وری و عملکرد سیحارو ده‌ها برابر کرده.

تخصص و تجربه

تیم سیحا رو افراد متخصص تشکیل می‌دن. این وقتی خیلی جذاب می‌شه که بدونیم چند دهه تجربه موفق اعضای تیم نتیجش تولید شاهکارهایی میشه که ما بهش میگیم خدمات سیحا.

خدمات پس از فروش مادام العمر

خدمات سیحا تضمین شده است، ما اومدیم تا ابد از خدماتی که ارائه میدیم پشتیبانی کنیم، به صورت ۲۴ ساعته پاسخگو هستیم و آماده‌ایم تا رفع کامل درخواست کنارتون باشیم چون اعتقاد داریم، پشتیبانی به معنای فقط پاسخگویی نیست.

از حول و حوش ۱۳۸۵
تجربه‌های اولیه | قوی و حرفه‌ای
در ابتدا خدمات شبکه، امنیت، برنامه نویسی و طراحی سایت جزو خدماتی بود که به کسب و کارها ارائه می‌دادیم، عمده مشتریان ما مجموعه‌های بین المللی بودن که این باعث شد اولین شرکتمون تو انگلستان ثبت شه.
از حول و حوش ۱۳۸۵
۱۳۹۱/۱۲/۲۷
شروع فعالیت رسمی با نام گسترش نرم افزاری آیریک
انتهای سال ۹۱ با نام شرکت گسترش نرم افزاری آیریک خودمون رو ثبت کردیم، اون زمان تونستیم تنها شرکتی باشیم که آنتی ویروس اورجینال مکافی رو در اختیار کاربران ایرانی قرار بدیم. عمده مشتریان ما تو اون زمان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های بزرگ بودن. پشتیبانی از مشتریان قدیمی هم هیچ‌وقت فراموش نشد.
۱۳۹۱/۱۲/۲۷
از سال ۱۳۹۶
شروع فعالیت با نام تجاری سیحا
چند سالی دامنه فعالیتمون کاهش پیدا کرد و صرفا پشتیبانی از مشتریان قدیمی رو به عهده داشتیم تا سال ۱۳۹۷ که تصمیم گرفتیم تمام تجارب این چند سال رو با چشم انداز ایجاد یک سرویس یکپارچه تحت برند سیحا در اختیار کسب و کارهای کوچک و متوسط بزاریم.
از سال ۱۳۹۶
از سال ۱۳۹۷
زیرساخت و سرور سی‌هاست
ابتدا سال ۱۳۹۸ بود که زیرساخت خودمون رو راه‌اندازی کردیم و اون رو در اختیار مشتریان جدیدمون گذاشتیم، طی این چند سال با ایجاد ارتباط مستقیم با بهترین دیتاسنترهای جهان و توسعه این حوزه تونستیم سرویس‌های متنوع، با کیفیت و با امنیت بالا ایجاد کنیم که با هر بودجه ای سازگاری دارند.
از سال ۱۳۹۷
سال ۱۳۹۸
با سیحاپرس به ایده‌هات برس
سیستم مدیریت محتوا سیحاپرس یک CMS توسعه داده شده از بستر محبوب وردپرس هست که در اون تغییرات اساسی ایجاد کردیم تا با پوشش نقاط ضعف، قدرت این سیستم رو افزایش بدیم تا یک سرویس اقتصادی همه فن حریف در اختیار کاربران قرار بدیم. این سرویس طی این چند سال هر روز در حال به روزرسانی می‌باشد.
سال ۱۳۹۸
از سال ۱۳۹۹
سامانه ERP و CRM ریشه
ریشه که در ابتدا یک سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان و مدیریت پروژه بود بعد از حدود ۲ سال توسعه تبدیل به یک سامانه هوشمند و حرفه‌ای شده که در اون نیازهای هر کسب و کار با هر اندازه ای پوشش داده شده. ریشه با پکیج‌های اقتصادی، یک پیشرفت قابل توجه در راستای آنلاین شدن هر کسب و کاری است.
از سال ۱۳۹۹
تا همیشه
این مسیر ادامه داره
ما عاشق کارمون هستیم و تلاش می‌کنیم هر روز سرویس های جدیدی رو توسعه بدیم تا جایی که استانداردهای جدیدی برای یکپارچگی خدمات ایجاد کنیم.
تا همیشه

اگر نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، یا می‌خواید با ما در ارتباط باشید، با ورود به صفحه تماس با ما می‌تونید با روش‌های ارتباطی آشنا بشید.

درخواست مشاوره رایگان

فرم زیر را تکمیل نمایید.