سیستم یکپارچه مدیریتی
ریشه ای فعالیت کن

اتوماسیون یکپارچه ریشه، صرفا یک نرم افزار نیست، ریشه یک طرز فکر برای دیجیتالی شدن و حرفه ای تر کار کردنه، به این صورت که با ریشه همه چیز به آسانی در دسترس بوده و تحت کنترل است.

چرا یک سیستم اتوماسیون یکپارچه نیازمندید؟

اینکه همه‌ی نیازهای شرکت شما در یک نرم افزار تجمیع شود علاوه بر کاربری آسان برای کارمندان، توسعه پذیری سریع و استقرار حرفه ای باعث کاهش هزینه ها نیز خواهد شد. ریشه به صورت یکپارچه تمام نیازهای یک مجموعه را از مدیریت پروژه ها، مدیریت ارتباط با مشتریان، مدیریت نیروی انسانی تا استخدام و مدیریت فروشگاه ووکامرسی را برآورده خواهد کرد.

CRM
دسترسی سریع و ارتباط آسان با کمک سامانه مدیریت ارتباط با مشتریان ریشه
مدیریت پروژه‌ها
اطلاع از اینکه هر پروژه در چه مرحله ای است، کدام پروژه از سررسید خود عبور کرده و چه وظایفی به کدام یک از کارمندان تخصیص داده شده.
قراردادها و مالی
تمام قراردادهارو دیجیتالی کن و فاکتورهارو به صورت آنلاین مدیریت کن و پیگیری فاکتورهاتو به ریشه بسپار.
پشتیبانی
از ریشه مشتریات رو پشتیبانی کن، از طریق سامانه، تیکت های مشتریان رو دریافت کن، اونارو به دپارتمان مورد نظر تخصیص بده و به صورت آنلاین پیگیری کن.

سیستم اتوماسیون ریشه چه مزایایی دارد؟

ابری، تحت وب و آنلاین

همه خدماتت رو تو یه بستر آنلاین داشته باش، به این صورت که هر وقت به کامپیوتر یا لپتاپت دسترسی داری یا با گوشیت داری کار می‌کنی همزمان میتونی تو دفترت باشی و همه کاراتو مدیریت کنی.

کاربری آسان و محیط زیبا

در ریشه هر ویژگی تو جای خودش قرار داره و این باعث میشه کاربری نرم افزار به صورت محسوسی ساده بشه، علاوه بر اینکه جریان های کاری خیلی از چیزارو ساده و خودکار می‌کنه.

امن، با کلی سطوح دسترسی

یک بستر مطمئن و کدنویسی ایمن، از ریشه یک دیوار آتش ساخته که اونو غیر قابل نفوذ کرده و فقط لازمه سطوح دسترسی کارمندان درست تنظیم بشه و ورود دو مرحله ای رو فعال کنید.

باشگاه مشتریان

علاوه بر اینکه می‌تونی خودت یه باشگاه مشتریان داشته باشی، با خریداری ریشه و عضویت تو باشگاه مشتریان سیحا به دانشنامه ما دسترسی داری که این یعنی کلی راهکار و آموزش و ایده‌هایی که بهش فکر نکردی.

پنل پیامکی رایگان
تحویل و استقرار به موقع
گزارش‌گیری ویژه
پشتیبانی و آموزش

تصاویری از محیط کاربری

شما میتونید از این بخش تصاویری از محیط کاربری ریشه مشاهده کنید یا از طریق ارتباط با مشاورین پنل دمو را دریافت کنید و به بررسی ریشه بپردازید.

مدیریت ارتباط با مشتریان

مشتریات رو آنلاین مدیریت کن و همیشه بهشون دسترسی داشته باش.

مدیریت پروژه و وظایف

هرکدوم از کارمندان مجموعه در حال انجام چه وظیفه هستند و پروژه در چه وضعیتی است.

مدیریت قراردادها

قراردادها و فاکتورهات رو آنلاین کن. امضا قرارداد و پرداخت فاکتور رو دیجیتالی کن.

اتوماسیون فروشگاه‌های اینترنتی

صاحب یک فروشگاه اینترنتی هستی؟ فرآیندهای مجموعت رو آنلاین کن.

امکانات بیشتر

صاحب اتوماسیون ریشه هستی و امکانات بیشتر میخوای؟ امکانات بیشتر رو مشاهده کن.

سیستم میزبانی ریشه

یک بستر قدرتمند، سریع و امن که با خیال راحت همیشه آنلاین هستید.

برای کسب و کارت نیاز به یه مشاوره ویژه داری؟

تیم سیحا آماده است از استراتژی کسب و کارت قبل اینکه اونو شروع کنی تا مشاوره مارکتینگ که فروشتو بیشتر کنی آماده است بهت مشاوره بده. چطوری؟ لازمه لینک زیر رو بررسی کنی و در انتهاش با مشاورین ما ارتباط بگیری.

مشاوره رایگانتو دریافت کن!

قبل اینکه خدماتتو سفارش بدی با تیم مشاوره سیحا مشورت کن تا به صورت رایگان کسب و کارت آنالیز بشه، تا سرویس اقتصادی و مورد نیاز خودتو دریافت کنی.

به خدمات دیگه ای نیاز داری؟

سیحا بک برند تخصصی تو حوزه تکنولوژی با یه تیم خیلی بزرگه، اگه به خدمات دیگه‌ای نیاز داری به صفحه آشنایی با خدمات سیحا برو و اونجا خدمات مورد نظرتو پیدا کن! حواست باشه علاوه بر اون کارشناسای ما همیشه آماده پاسخگویین!