دو دهه تجربه سیحا در اختیار شما

دو دهه تجربه اعضای تیم سیحا در خدمت شماست تا یک سایت بی نظیر داشته باشید. تیم سیحا به شما کمک خواهد کرد تا خواسته های خود را بهتر بسنجید و با این کار علاوه بر مدیریت هزینه ها از داشتن یک وب سایت با امکاناتی دقیقا برابر با خواسته های خود لذت ببرید.
همچنین فراموش نکنید داشتن یک وب سایت پویا مستلزم داشتن یک پشتیبانی منظم است . تیم سیحا از این بابت ویژه مشتریان دقیق با توقعات بالاست.

درباره ماکلیک کنیددرباره ما
alt
alt

کسب و کار خود را با ما شروع کنید!

 تیم سیحا متشکل از افراد متخصص و با تجربه در حوزه های مارکتینگ، طراحی، برنامه نویسی، مدیریت پروژه، امنیت، سئو و ... است که ما می توانیم به هر کسب و کاری مشاوره دهیم تا بهترین تصمیم ممکن را گرفته سپس با اجرای دقیق پروژه، کسب و کار مورد نظر را راه اندازی نماییم. البته این انتهای کار نیست، سئو، پشتیبانی و مارکتینگ سایر خدماتی است که کارفرما می تواند با دریافت آن به رشد کسب و کار خود سرعت بیشتری ببخشد.

 راه اندازی یک کسب و کار صرفا طراحی یک وب سایت نیست. تثبیت و استقرار سامانه، ایجاد ارتباط بین کارشناسان و مدیریت پلت فرم، معرفی برند و جذب مخاطب و مشتری هدفمند، پشتیبانی و توسعه مجموعه در طی دوران فعالیت جزو ویژگی هایی است که هر کسب و کار موفقی از قبل باید به آن فکر کرده باشد.

۱- ثبت درخواست و دریافت مشاوره رایگان

به محظ دریافت درخواست شما، کارشناسان ما با بررسی نوع درخواست، یک جلسه رایگان مشاوره آنلاین ترتیب داده تا علاوه بر آشنایی با طرز تفکر و خواسته های کارفرما، پیشنهادات جدید ارائه گردد تا کارفرما مسیر راحت تری برای پیشبرد اهداف خود در پیش داشته باشد. بودجه و هزینه های کار، بخش های مختلف حوزه مورد نظر فعالیت، طراحی و دیزاین، توسعه و پشتیبانی و ... بخشی از مواردی است که در این جلسه مورد بررسی قرار می گیرد.

۲- ارائه پروپوزال و فایل قرارداد

استانداردهای سیحا برای هر پروژه با هر اندازه ای که است، ثابت بوده و ارتباطی بین سطح پروژه و رعایت کردن این استانداردها وجود ندارد. تیم سیحا تلاش خواهد کرد با ایجاد یک فضای شفاف همه موارد را از قبل به کارفرما توضیح داده و با ارائه یک پروپوزال  منحصر به فرد نیازهای کارفرما را در آن ترسیم کرده تا کارفرما علاوه بر اطلاع کامل

۳. عقد قرارداد

تیم سیحا برای حفاظت از حقوق خود و مشتری قرارداد تنظیم شده را در اختیار مشتری قرار داده و پس بررسی بندهای آن توسط مشتری و ایجاد اصلاحیات مورد بررسی قرار گرفته به امضای طرفین خواهد رسید. در سفارشات کاملا آنلاین این تصویر این قرارداد در اسناد پروژه مورد تایید طرفین قرار خواهد گرفت.

۴. تحویل وب سایت

با توجه به نوع سفارش و نظرات مشتری که در مراحل قبل شناسایی شده نسخه اولیه وب سایت طبق بازه های زمانی مشخص تحویل مشتری می گردد و پس از بررسی های نهایی نسخه نهایی و آماده به کار به همراه آموزش کامل آنلاین به نماینده مشتری ارائه می گردد.

۵- پشتیبانی و سئو

سیحا متعهد می شود تا هر زمان که مشتری بخواهد از وب سایت پشتیبانی نماید. پشتیبانی از وب سایت به معنای در دسترس بودن به صورت طبیعی و پاسخ به سوالات مشتری در هر زمان است لذا کیفیت خدمات سیحا تضمین شده و کاملا قابل اعتماد می باشد. خدمات سئو در صورت نیاز مشتری به صورت حرفه ای و جداگانه ارائه می گردد.

چرا سیحا؟

با تیم سیحا از کیفیت خدمات دریافتی خود مطمئن خواهید بود.
از همیشه بیشتر به آینده خوش بین باشید.

پشتیبانی بی نظیر
به صورت ۷/۲۴

همیشه سایتت رو به روز و قدرتمند نگه دار!

شاید این مورد آرزوی هر کسی باشه ولی به دست آوردنش نیازمنده اینه که یک تیم کامل همیشه حواسشون به سایت شما باشه. تیم پشتیبانی سیحا ۲۴ ساعته در ۳۶۵ روز در حال رصد سایت شما و آماده پاسخ به سوالات شماست.

پشتیبانی سیحا
طراحی اختصاصی صفحه موبایل

از صفحه موبایل مخاطب خودتو جذب کن!

استفاده از به روزترین متدهای برنامه نویسی و توجه ویژه به نحوه نمایش سایت در صفحه نمایش های مختلف باعث شده تا نسخه نهایی وب سایت، نگاه هر کاربری را در هر صفحه نمایشی با قدرت جذب کند.

اطلاعات بیشتر
طراحی حرفه ای و جذاب

به جمع حرفه ای ها بپیوندید!

تیم سیحا متشکل از متخصصین هر حوزه می باشد. لذا در طراحی پلت فرم و وب سایت شما به نکاتی توجه خواهد شد که توسط سختگیرترین مخاطبان خود هم نمره قبولی بگیرید!

آشنای با سیحادیزاین

صاحب یک وب سایت
وردپرسی هستید؟

 سیحا، راه حل درست برای یک توسعه اساسی در وب سایت وردپرسی شماست. وب سایت وردپرسی قدیمی شما، شاید کلید رشد کسب و کارتان باشد. بهینه سازی، طراحی مجدد و پشتیبانی از سایت وردپرسی خودتون رو به ما بسپارید.

سیحاپرس اطلاعات بیشتر سیحاپرس

پنل اختصاصی سیحا و تکنولوژی های به کار رفته در آن باعث شده علاوه بر آپتایم بالا، از پرفورمنس بالایی در وب سایت خود برخوردار باشید. استفاده از تکنولوژی های ابری و امنیت بسیار بالا جزو ویژگی های منحصر به فرد سیحا است.

میزبانی از وب سایت های محدود در یک سرور باعث عملکرد خیره کننده فضای میزبانی سیحا گردیده.

یک بستر میزبانی مطمئن

سیحاست یک پلت فرم ساده در عین حال پیچیده برای میزبانی از وب سایت شماست. این بستر کاملا اختصاصی با بهره مندی از تکنولوژی های به روز و حرفه ای تضمین کننده امنیت، بهره وری و سرعت بی نظیر وب سایت شماست.